Oldtimer Handversnelling
88 – Rense de Vries Zündapp Oldeberkoop
70 – Ron Schipper RSS Kreidler Huizen
7 – Eric Hulsman Batavus Kreidler Vlaardingen
78 – Pieter Kars PKS Kreidler Westzaan
59 – Wil Bunschoten Kreidler Bussum
40- Chris van Homoet Typhoon Soest
45- Tydo Olijnsma Rap De Westereen
Jeugdklasse 5-11 jaar
1 Aarts, Sylvana AEON Eelde
5 Hilberts, Roan Minibike Yde
6 Huijben, Kim Puch Yde
7 Huijben, Edwin KTM Yde
8 Boer, Max Puch Yde
9 Van Wijk, Marijn Chinees Yde
10 Vranken, Romy Minibike Yde
22 Zuur, Sven Puch Yde
77 kris kosters Tomos Eelde
146 Dylaro Willems Lem Beilen
Junioren 12-15 jaar
5 Broekveldt, Jop Puch De Groeve
8 Hofstee, Stan Tomos De Punt
14 Nijenhuis, Klaas Kawasaki Yde
19 Snijders, Roelof Puch Yde
34 Frankena, Jille Puch Houtigehage
46 Hofstee, Raoul Yamaha De Punt
69 Westerdijk, Nick Tomos Yde
73 Van der West, Jarno Puch Harkema
81 Woldendorp, Meike Kawasaki Yde
148 Lars Geersing Puch Roden
Junioren C
94 – Kevin Licher HGS Sachs Dronten
93 – Janna de Groot Fantic Minarelli Dronten
2 – Auke de Groot AGS Zündapp Witmarsum
64 – Willem Veerman Gebben Kreidler Huizen
70 – Ron Schipper Gebben Kreidler Huizen
113 – Gijs van Dijk Formule Kreidler Roden
73 – Evert Mensinga Moto Villa Peize
66 – Luca Rustenhoven Gebben Kreidler Schagen
Junioren B
67 – Atze vd Meulen Gebben Kreidler Winsum
26 – Albert Mensinga Aspes Minarelli Peize
187 – Hans van der Veen Kreidler De Westereen
142 – Harry Markerink Gebben Kreidler Lochem
58 – Cees Spilt Homoet Kreidler Huizen
88 – Rense de Vries Zündapp Oldeberkoop
100 – Ge Dunnewind GDS Kreidler Dalfsen
33 – Markus Bathoorn Fantic Minarelli Peize
95 – Wim Kwant Kreidler Winsum
Junioren A
188 – Simon Muus Van Veen Kreidler Assen
83 – Ruud Haringa HGS Sachs Bolsward
9 – Henk van der Veen Gebben Kreidler Scheemda
24 – Jerry Rustenhoven KHS Kreidler Schagen
49 – Dylyp Dijkema Fantic Minarelli Beilen
232 – Bert Gjaltema Van Veen Kreidler Twijzelerheide
23 – Theun Veldhuizen Kreidler Dwingeloo
19 – Bart Giezen Formule Kreidler Steenbergen
34 – Theo Veeger Testi Minarelli Den Burg Texel
Oldtimer Voetversnelling
40 – Chris van Homoet HS Kreidler Soest
11 – Klaas Poort Batavus Kreidler Middelstum
78 – Pieter Kars Kreidler Westzaan
101 – Marcel Udo AGS Zündapp Wamel
52 – Harmannus Bijmolt Batavus Kreidler Zuidwolde
5 – Giel Wieldraaijer HS Kreidler Oldekerk
60 – Jan-Willem Eggers Looman Kreidler Obbicht
Automaten standaard
5 Broekveldt, Gijs Yamaha De Groeve
6 Huijben, Sjef Puch Yde
11 Wusten. Tim Puch Assen
13 Franke, Robert Puch Kielwindeweer
22 Venema Egbert Fantic Yde
23 Dijkstra, Kaylee Puch Zwagerbosch
24 Brink, Lukas Tomos Yde
53 Hiemstra, Johan Puch Harkema
71 Huisman, Rik Puch Yde
74 Helms, Jan Puch Tynaarlo
104 van Voorn, Hilbrand Puch De Punt
Senioren B
118 – Jesse Meindertsma Van Veen Kreidler Driezum
27 – Stefan Stoker Van Veen Kreidler Oldeberkoop
90 – Jeroen Berghuis Gebben Kreidler Scheemda
109 – Rendie van der Veen Van Veen Kreidler Scheemda
55 – Sjouke Alma Van Veen Kreidler Twijzelerheide
31 – Tymen Kloetstra Aspes Minarelli Noord Bergum
47 – André Reukers VHS Kreidler Harreveld
1 – Jan Beishuizen Gebben Kreidler Nieuw Buinen
Automaten Specials
2 Heidstra, Mike Yamaha Hoogkerk
10 de Vries, Wiebren Tomos Langezwaag
13 Smeding, Nick Puch Leek
16 van Dijk, Niels Puch Roden
17 Kettelarij, Michel Piaggio Lochem
23 Gjaltema, Bert Puch De Westereen
37 van der Veen, Jesse Puch Wijnjewoude
44 Miedema, Hessel-Jan Puch Giekerk
88 Miedema, Syb Puch Giekerk
89 Steenbergen, Danny Puch Steenbergen
94 de Vries, Jirina  Tomos  Langezwaag
Youngtimers
Renner Motormerk Woonplaats
17 – Rienk van der Veen Gebben Kreidler Twijzelerheide
58 – Cees Spilt Gebben Kreidler Huizen
16 – Jan Visser Rond Sachs Makkum
11 – Klaas Poort EnPo Kreidler Middelstum
133 – Evert Hofman EnPo Kreidler Steenbergen
101 – Marcel Udo Zündapp Nederland
52 – Harmannus Bijmolt HK Kreidler Zuidwolde
Senioren C
79 – Gaatze van der Veen Kreidler De Westereen
28 – Sake vd Kloet Gebben Kreidler Twijzelerheide
84 – Ruurd Oldenburger Aspes Minarelli Roden
7 – Eric Hulsman Aspes Minarelli Vlaardingen
10 – Hendrik de Groot HeJa Sachs Folsgare
50 – Sjoerd Dijkema Fantic Minarelli Schagen
34 – Theo Veeger Aprillia Den Burg Texel
32 – Rene Dijkstra Zundapp Swagerbosch
Schakel-/Pitbikeklasse
4 Marcel Hagedoorn Riu Yde
28 Harmjan Stokker Yamaha peize
64 Thorsten Lanting Orion Yde
72 Rick van der West Orion Harkema
371 Bart van Dijk Orion Roden
420 Lieuwe Kruijer Motorhispania Altena
832  Marco van Bergen Loncin Bakkeveen
Damesklasse
2 Antrea Hogenesch Yamaha Yde
4 Gerda Hagedoorn Riu Yde
7 Joriena Hartlief Tomos Yde
8 Hilde Boer Puch De Punt
13 Elisa Franke Puch Kielwindeweer
21 Amber Zuurman KXD Yde
33 Tiffany Turk Tomos Yde
Senioren A
29 – Muis Loonstra Gebben Kreidler Twijzelerheide
20 – Tom Meindertsma Van Veen Kreidler Driezum
110 – Rieno van der Veen Gebben Kreidler Scheemda
22 – Bert Takens Gebben Kreidler Appingedam
53 – Nigel Hofman HeJa Kreidler Steenbergen
47 – André Reukers VHS Kreidler Harreveld
5 – Giel Wieldraaijer Gebben Kreidler Oldekerk
1 – Jan Beishuizen Gebben Kreidler Nieuw Buinen